Drukuj
Odsłony: 398

24 grudnia 2019 roku tradycyjnie jak co roku odbyła się w Zakładzie Poprawczym w Jerzmanicach-Zdroju "Kolacja Wigilijna". Przy świątecznym stole zasiadło 4 wychowanków wraz z wychowawcą Radosławem Gratkowskim, kierownikiem internatu Jackiem Tycem i dyrektorem szkoły Damianem Banaszyńskim.

W tym roku czworo wychowanków naszego zakładu, wigilijny wieczór spędziło z wychowawcą i kierownikiem internatu,  także pan dyrektor szkół znalazł w tym dniu chwilę, aby odwiedzić wychowanków. Wigilia przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba i wzajemnego przebaczenia. Dzięki wysiłkom i ciężkiej pracy naszych wspaniałych pań kucharek, mogliśmy delektować się tradycyjnymi wigilijnymi potrawami.
Wszystkim życzymy żebyśmy nie tylko na święta byli dla siebie uprzejmi i radośni, ale starali się każdego dnia choćby drobnym gestem, słowem, uśmiechem dawać dowód na to, jak bardzo zależy nam na tych, których kochamy i lubimy.

Autor: Piotr Kocyła i Radosław Gratkowski